• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Poznaj piękno Norwegii

Poznaj skarby Bałkanów
Półwysep Bałkański jest aktualnie zaliczany do zdecydowanie najbardziej interesujących części naszego kontynentu. Pomimo tego, że historia położonych na nim krajów w większości przypadków nie jest prosta – przecież w niezbyt odległej przeszłości odbyło się tam kilka wojen – to jednak obecnie jest to w stu procentach bezpieczny region który może być świetną propozycją dla każdego, kto tylko pragnie wyjechać na faktycznie wymarzone wakacje.
Bardzo ciekawym i jednocześnie trochę niedocenionym krajem bałkańskim jest Serbia. Sama jego kultura może być niesamowicie wręcz interesująca, ponieważ Serbowie – podobnie jak Polacy – należą do ludów słowiańskich, w związku z czym nawet w ich języku możemy doszukać się wielu znajomych słów. Równocześnie na Bałkanach od wieków ścierało się ze sobą wiele różnych kultur, co jednak uczyniło z Serbii jeszcze ciekawsze miejsce do zwiedzania. Sama tylko stolica kraju, Belgrad, ma do zaoferowania całe mnóstwo wspaniałych zabytków które bez wątpienia zachwycą każdego miłośnika historii.
Oprócz tego Serbia jest krajem mogącym nam również zaoferować niesamowite krajobrazy, dzięki czemu spędzone w niej wakacje będą dla każdego z nas jeszcze przyjemniejsze. Naprawdę warto nieco się nią zainteresować, gdyż na pewno jest to kraj godny odwiedzenia!

1. Kliknij tutaj

2. Czytaj dalej

3. Sprawdź teraz

4. Zobacz stronę

5. Zobacz szczegóły

Categories: Podróże

Comments are closed.